Miami, Fl – Barron Trump, najmłodszy syn byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, oraz jedyny dziecko z jego małżeństwa z Melanią Trump, świętował swoje 18. urodziny w środę, 20 marca. Jako że do tej pory był niepełnoletni, Barron nie pojawiał się często w mediach podczas kadencji swojego ojca ani po opuszczeniu przez niego Białego Domu. Melania Trump jest znana z ochrony prywatności Barrona, starając się zapewnić mu normalne dzieciństwo z dala od blasku fleszy.

Donald Trump ma jeszcze czwórkę dorosłych dzieci: Donalda Trumpa Jr. (46 lat), Ivankę (42 lata) i Erica (40 lat) – wszystkie z pierwszego małżeństwa z Ivanką, oraz Tiffany (30 lat) z drugiego małżeństwa z Marlą Maples.

Baron trump 18 - 2
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Chociaż nie wiemy wiele o Barronie, z tego, co powiedział o nim jego ojciec i różnych raportów, wiemy trochę o najmłodszym Trumpie. Barron Trump – najwyższy z rodzeństwa

Barron ma około 6 stóp i 7 cali wzrostu (ok. 200 cm), co czyni go najwyższym z rodzeństwa Trumpów.

Jego ojciec, Donald Trump ma wzrost 6 stóp i 3 cale (ok. 190 cm), natomiast jego matka, Melania Trump, była modelka, ma 5 stóp i 11 cali (ok. 180 cm). Spośród jego przyrodniego rodzeństwa najbliżej jego wzrostu jest Eric, który ma 6 stóp i 5 cali (ok. 195 cm), potem Donald Jr. z 6 stopami i 1 cal (ok. 185 cm), Ivanka z 5 stopami i 11 cali oraz Tiffany z 5 stopami i 8 cali (ok. 173 cm).

Edukacja Barrona Trumpa

Chociaż rodzina Trumpów mieszkała głównie na Manhattanie, zimy spędzali w Palm Beach. Po przeprowadzce Donalda Trumpa do Waszyngtonu, by objąć urząd prezydenta, Melania i Barron na jakiś czas pozostali w Nowym Jorku, aby Barron mógł dokończyć rok szkolny. Uczęszczał do Columbia Grammar & Preparatory School na Manhattanie. Następnie, szkołę kontynuował bliżej Waszyngtonu, w St. Andrew’s Episcopal School w Potomac, Maryland, około 14 mil od Białego Domu.

Zgodnie z informacjami „Town & Country”, Barron był pierwszym dzieckiem prezydenta od ponad 35 lat, które uczęszczało do St. Andrew’s. Melania chwaliła tę szkołę za „różnorodność społeczności i zaangażowanie w doskonałość akademicką”. W sierpniu 2021 roku Barron zapisał się do Oxbridge Academy, stosunkowo nowej szkoły (założonej w 2011 roku), położonej niedaleko West Palm Beach, około ośmiu mil od Mar-a-Lago. Oczekuje się, że ukończy szkołę w maju.

Zainteresowania Barrona Trumpa

Donald Trump wspominał w przeszłości, że Barron ma bardzo dobrą rękę do komputerów, żartując nawet, że Barron włamał się na jego zablokowany komputer podczas konferencji CPAC w 2022 roku. Według „DailyMail.com”, Donald Trump zabrał Barrona na wiec w Las Vegas w 2020 roku, co było rzadkością, by miał swojego syna, wtedy 13-latka, ze sobą. Podczas przemówienia na temat opieki zdrowotnej, Donald Trump wspomniał, że Barron mógłby stworzyć lepszą stronę opieki zdrowotnej. Donald Trump stwierdził, że strona miała kosztować 5 milionów dolarów. „Mam w domu syna, ma 13 lat. Jest geniuszem od komputerów,” powiedział Trump.

Następnie podkreślił, jak dzieci są naturalnie zorientowane na technologię, mówiąc: „Ci ludzie są geniuszami. Wiesz, dorastają z tym, to jak chodzenie… Mógłbym im dać naszą stronę opieki zdrowotnej, zrobiliby to za darmo i byłoby lepiej niż to, co mamy,” stwierdził. „Za darmo.

Podczas spotkania CPAC w Orlando w 2022 roku, Donald Trump chwalił się, że „mam młodego syna, Barrona. Potrafi sprawić, że jego komputer śpiewa,” zgodnie z „The Independent”.

Barron Trump i jego ulubiony sport

Chociaż przy swoim wzroście, 6 stóp i 7 cali, Barron mógłby pewnie łatwo dunkować w koszykówce, wydaje się, że jego ulubionym sportem jest piłka nożna.

Jeśli chodzi o futbol amerykański, którym Donald Trump jest wielkim fanem, będąc byłym właścicielem już nieistniejącej ligi United States Football League i jej drużyny New Jersey Generals, powiedział kiedyś, że nie zachęcałby Barrona do tego sportu, zgodnie z „PBS News Hour”.

To „niebezpieczny sport,” powiedział podczas wywiadu dla CBS’ „Face the Nation”, nagranego przed Super Bowl w 2019 roku, kiedy Barron miał 12 lat.

Donald Trump wyraził sympatię dla NFL, ale jeśli chodzi o grę Barrona w ten sport, stwierdził, że to „bardzo trudne pytanie”. „Gdyby chciał? Tak. Czy nakłoniłbym go do tego? Nie, nie zrobiłbym tego,” powiedział ówczesny prezydent.

Nie jest jasne, czy Barron grał w jakieś sporty szkolne w Oxbridge Academy, ponieważ nie jest wymieniony w żadnych składach, ale kocha piłkę nożną, zgodnie z wypowiedziami jego ojca i różnych raportów.

Według „Bleacher Report”, kiedy Barron miał 11 lat w 2017 roku, grał dla drużyny U-12 D.C. United jako pomocnik, nosząc numer 81. D.C. United jest częścią Major League Soccer. Rok później, zgodnie z „Vanity Fair”, Barron miał okazję spotkać się i spędzić czas z ówczesnym graczem D.C. United, Wayne’em Rooneyem, kiedy była gwiazda Manchesteru United i jego żona pojawili się na świątecznej imprezie w Białym Domu. Barron zrobił zdjęcia z Rooneyem i jego synami.

Zgodnie z „The Sun”, Rooneyowie, którzy stwierdzili, że ich wizyta nie miała charakteru politycznego, zostali zaproszeni przez rodzinę Trumpów, częściowo z powodu miłości Barrona do drużyny piłkarskiej D.C. United.

Share.

76 komentarzy