Caroline Derpienski – Bohaterka na „Dzban Roku Plotki Miami”

Miami, FL — Ostatnie wydarzenia w życiu Caroline Derpienskiej zasiliły pierwsze strony mediów i stały się powodem do złośliwych komentarzy. Caroline, chcąca przekonać opinię publiczną o swojej spektakularnej karierze w USA, zwłaszcza w Miami, szybko stała się obiektem śmiechu, gdy wyszło na jaw, że większość jej opowieści to fikcja.

Miał być luksusowy dom w Miami a jest Skromne Mieszkanie w Fort Lauderdale

Mimo prób prezentacji jako ikona stylu i luksusu, Caroline Derpienski wynajmuje skromne mieszkanie w Fort Lauderdale, daleko od luksusowego życia z Miami, które tak chętnie opisywała. Jej ostatnie wypowiedzi na Instagramie, gdzie krytykowała współczesną kulturę celebrytów, zwróciły uwagę na ironię jej sytuacji. Caroline Derpienski stwierdziła: „Mega demotywujące jest to, że osoby, które robią z siebie dzbanów w internecie, są idolami młodzieży”. To właśnie jej działania, pełne przerysowań, idealnie wpisują się w krytykowaną przez nią formułę.

Plotki Miami Wprowadzają Nową Kategorię Nagród – Dzban Roku

Plotki Miami wprowadziły nową kategorię w swojej corocznej gali nagród. „Dzban Roku Plotki Miami” to tytuł, który będzie przyznawany osobie, która najbardziej zasłynie na arenie internetowej swoimi niespójnymi i często absurdalnymi próbami kreowania własnej osoby.

50 filtrów Caroline Derpienskich – Świat Pełen Iluzji

Konto na Instagramie Caroline Derpienski stanowi doskonały przykład na to, jak łatwo można się nabrać na pozornie imponującą liczbę obserwujących. Widzowie tego konta mogą zobaczyć „50 filtrów Caroline Derpienskich” – każde zdjęcie jest tak mocno przerobione filtrami, że trudno znaleźć jakiekolwiek podobieństwa między nimi, co tylko dodaje surrealistycznego charakteru jej wirtualnemu obrazowi.

Propozycja Nowej Nagrody Dzban Roku Plotki Miami dla Caroline Derpienski z Fort Lauderdale 1
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

„Plotki Miami” ogłasza prawdziwą perełkę – ogłoszenie o głosowaniu na „Dzban Roku”.

Głosowanie odbędzie się na Instagramie, a szczególnie zachęcamy do udziału konta nieaktywne z krajów arabskich oraz azjatyckich. Mamy nadzieję, że te konta, które stanowią zdecydowaną większość obserwujących Caroline Derpienski i nie grzeszą aktywnością, pokażą w końcu swoje realne zaangażowanie.

Regulamin Nagrody „Dzban Roku Plotki Miami”

Regulamin tej prestiżowej nagrody ma jednak kilka haczyków – otóż, by przyznać nagrodę „Dzban Roku Plotki Miami”, Caroline Derpienski musi wreszcie przeprowadzić się do Miami i zamieszkać w swoim deklarowanym „luksusowym domu” za kilkanaście milionów. Ale to nie wszystko! Jeden z naszych redaktorów postawił dodatkowy warunek: nagroda musi być wręczona w obecności młodego latynoskiego miliardera. Postanowiliśmy sprecyzować definicję „młodego latynoskiego miliardera”, aby uniknąć nieporozumień ze strony azjatyckich i arabskich obserwatorów Caroline Derpienski. Ustaliliśmy jednogłośnie, że odpowiedni kandydat powinien mieszkać w Miami, mieć od 50 do 99 lat oraz posiadać jacht i prywatny odrzutowiec wraz z załogą.

I choć nasz redaktor bardzo nalegał, aby ten latynos nazywał się Jack, udało nam się nieco złagodzić ten wymóg.

Caroline, czas start – Miami czeka, a my już nie możemy się doczekać, kiedy rozdamy naszą wyjątkową nagrodę!

Share.

170 komentarzy