Najnowsze Plotki z Miami
113
7613

Plotki Miami, FL – Ela Pruszyńska, znana z programu „Żony Miami”, ostatnio podzieliła się swoimi wrażeniami z udziału w ekskluzywnym balu, który odbył się w posiadłości byłego Prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Bal, zatytułowany „Fundraiser Wine Women & Shoes x Big Dog Ranch Mar a Lago”, odbył się w dniach 2 i 3 marca 2024 roku w klubie Mar-A-Lago w Palm Beach.

Akcją Na Rzecz Schroniska Dla Psów – Big Dog Ranch

Jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów programu balu był pokaz mody dla psów. Ela Pruszyńska oraz inne uczestniczki mogły razem podziwiać kreacje czworonogów i wspierać szczytną inicjatywę Big Dog Ranch.

Plotki Miami Ela Pruszynska

Spotkanie Ela Pruszyńskiej i Lary Trump

Ela Pruszyńska, będąc jedną z uczestniczek balu, postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami z fanami. Na swoich mediach społecznościowych opublikowała relację z wydarzenia, wzbogacając ją o liczne fotografie. Wśród nich znalazły się ujęcia z takimi osobistościami jak Angela Birdman, Regina Lynch-Moscow, Roxxy Brown oraz Lara Trump.

Plotki Miami 3- Ela Pruszyńska na balu Wine Women & Shoes x Big Dog Ranch
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Bal w Mar a Lago był nie tylko okazją do spotkania znanego towarzystwa, ale również szansą na wsparcie ważnej inicjatywy charytatywnej. Uczestnicy mogli cieszyć się nie tylko wykwintnymi winami i modą, ale także wziąć udział w słynnym pokazie mody dla psów, co zapewne dostarczyło mnóstwo rozrywki i emocji.

przeczytaj również: Ela Pruszyńska i A Boogie Wit da Hoodie Przyłapani w Klubie Faena Miami Beach!

Share.

137 komentarzy