To się nazywa plot twist!

Czy Kendall Jenner i Bad Bunny naprawdę się rozstali, czy może po prostu potrzebowali przerwy, żeby ponownie zaiskrzyć? Wszyscy zadają sobie to pytanie, po tym jak supermodelka i megagwiazda muzyki latynoskiej zostali zauważeni razem.

Przerwa na tęsknotę

Podobno ich rozstanie spowodowane było różnicami życiowymi. „Nie byli po tej samej stronie” – donosi źródło. Ale hej, kto z nas czasem nie potrzebuje przerwy, żeby zatęsknić i przemyśleć parę spraw?

Sylwester z bieberami

Chociaż spędzili sylwestra na Barbadosie z Justinem i Hailey Bieber, wtedy jeszcze oficjalnie nie byli razem. Ale kto wie, co się działo poza błyskiem fleszy?

Znów oficjalnie razem?

Po wielokrotnych spotkaniach w zeszłym miesiącu, źródła potwierdzają, że Kendall i Bad Bunny znów są razem. Pierwsze plotki o ich romansie pojawiły się po podwójnej randce z Bieberami w Los Angeles.

Publiczne występy i dyskretne spojrzenia

Ich związek nadal kwitł na Coachelli i podczas meczu Lakersów. Chociaż milczeli na temat statusu swojego związku, chemia była widoczna gołym okiem. Bad Bunny w wywiadzie dla Vanity Fair stwierdził, że chce zachować trochę prywatności. Ale czy w dzisiejszych czasach to w ogóle możliwe?

Co na to Devin Booker?

Podczas gdy fani cieszą się z odnowionego romansu, pojawiają się pytania dotyczące byłego chłopaka Kendall, Devina Bookera. Para rozstała się w listopadzie 2022, decydując się skupić na karierze. Jednak Kendall miała chwilę refleksji na temat swojego związku z Bookerem, co nie spodobało się Bad Bunny.

Wypady do Miami i kolacje VIP

Jenner i Bad Bunny zostali zauważeni wychodząc z luksusowego hotelu w Miami. Zasłaniając twarz przed paparazzi, Kendall trzymała się blisko swojego partnera, który nie próbował się ukrywać. Asystent z ich bagażami i wspólny samochód? Romantyczny weekend gwarantowany!

After-party i późne kolacje

Duet zaszokował fanów wspólnym after-party po Met Gali w Nowym Jorku i późną kolacją po koncercie Bad Bunny w Miami. Wydaje się, że Kendall i Bad Bunny znów odnaleźli wspólny język. Kendall była także obecna na koncercie Bad Bunny w Orlando, tańcząc z entuzjazmem do jego muzyki.

Czy to naprawdę koniec?

Plotki o rozstaniu w grudniu zeszłego roku nie przeszkodziły spekulacjom o ich ponownym zejściu. „Kendall miała kilka przerywanych związków, więc powrót do Bad Bunny nie byłby zaskoczeniem” – twierdzi źródło.

Wygląda na to, że romans Kendall Jenner i Bad Bunny to prawdziwy rollercoaster. Jedno jest pewne: ich fani będą uważnie śledzić każde ich spotkanie!

Share.