Miami, 20 maja 2024

W ostatnim odcinku „Miami Drama” Sylwia Graff rzuciła perłą, która sprawiła, że wszystkim słuchaczom zamarło w głosie. W odpowiedzi na pytanie o swoje życiowe doświadczenia, Sylwia, z charakterystycznym dla siebie humorem, wypaliła, że „pochowała nie jednego faceta, a oni nadal żyją!” Ta wypowiedź wywołała burzę śmiechu i kontrowersji, pozostawiając słuchaczy z niedowierzaniem.

Komentarz ten, choć w pierwszym odruchu może wydawać się odważny i prowokujący, oddaje ducha Sylwii Graff. Zawsze gotowa na żarty i ironiczne uwagi, Graff nie boi się wywołać szalonej dyskusji. Jednak ta konkretna wypowiedź zapewne jeszcze długo będzie budziła śmiech i zdziwienie wśród jej fanów.

Miami Drama S01E07 Sylwia Graff
Miami Drama S01E07 Sylwia Graff

Wszyscy fanatycy podcastów w Miami trzymają się mocno – Sylwia Graff wkracza na scenę! Tego jeszcze nie było! W najnowszym odcinku „Miami Drama”, słynna Sylwia, znana ze swojej bezpośredniości, rozkręca maszynę plotek na całe Miami!

Z Gdańska do Miami: Opowieść o wielkim marzeniu

Sylwia Graff zdradza wszystko – od skromnych początków w Gdańsku po spełnienie amerykańskiego snu w słonecznym Miami. Od tego momentu jej życie to nieustająca podróż po świecie luksusu, w którym jej główną misją jest kultywowanie wizerunku królowej.

Miami Drama S01E07 Sylwia Graff
Miami Drama S01E07 Sylwia Graff

Sztuka piękna czy operacja?

Ale to jeszcze nie koniec! Sylwia wstrząsa słuchaczami swoimi planami operacji plastycznej. Tak, tak, usłyszeliście dobrze! W świecie, gdzie wygląd ma znaczenie, Sylwia szczerze dyskutuje o ulepszeniach urody i dlaczego są one jak najbardziej naturalnym wyborem. Czyżby kolejny krok ku idealnemu wizerunkowi?

Zakupy na topie!

W tym odcinku Sylwia zabiera słuchaczy na wycieczkę po swoich ulubionych miejscach zakupów. Od Diora po Hermesa, od Chanel po Balmaina – Sylwia dzieli się swoimi ekskluzywnymi wyborami garderoby i wyjaśnia, dlaczego pewne marki lepiej omijać szerokim łukiem. Bo przecież na dobrym stylu się nie oszczędza!

Za glamourem nie tylko glam!

Oprócz tego Sylwia zdradza swoje zainteresowania poza światem przepychu. Od nowej pasji do golfa po luksusowe podróże po świecie na swoim wspaniałym jachcie lub prywatnym odrzutowcu. Bo życie w Miami to nie tylko partyjki w klubach, ale także czas na trochę aktywności!

Ten odcinek to prawdziwe bombowe wydarzenie! Słuchajcie uważnie, bo Sylwia Graff ma wiele do powiedzenia, a każde jej słowo to pewny hit! Czy będziecie gotowi na to, co Sylwia ma jeszcze do zaoferowania w następnym odcinku?

Trzymajcie się mocno – Miami wkracza na nowy poziom szaleństwa!

Podcast w całości można obejrzeć na kanale Youtube @miamidramapodcast

Miami Drama S01E07 Sylwia Graff
Miami Drama S01E07 Sylwia Graff

Nowy rozdział w „Miami Drama”: Wystarczy słuchać!

Podcast „Miami Drama”, prowadzony przez Agatę Arakel i Kingę Strogoff, to nie tylko skarbnica gorących plotek i ekskluzywnych historii. Każdy odcinek jest okazją do odkrywania tajemnic i inspiracji w towarzystwie najbardziej wpływowych postaci Miami i nie tylko. W najnowszym wydaniu Sylwia Graff, znana ze swojej bezkompromisowości i stylu życia na najwyższym poziomie, rzuca światło na swoje życie w najbardziej ekskluzywnych kręgach miasta. Nie przegap tej niezwykłej podróży przez luksus i kontrowersje – wystarczy włączyć podcast „Miami Drama” i poddać się magii słowa!

Miami Drama S01E07 Sylwia Graff
Miami Drama S01E07 Sylwia Graff

Share.