Tydzień wyścigów F1 w Miami przekształca miasto w tętniące życiem centrum emocji, luksusu i prędkości. Niezależnie od tego, czy jesz kolację pod gwiazdami, tańczysz do świtu, czy delektujesz się emocjami dnia wyścigu, wydarzenia F1 w Miami w 2024 roku oferują coś dla każdego.

CARBONE BEACH: Kulinarny Spektakl na Piaskach

Przygotuj się na niezapomniany Tydzień Wyścigów w Miami, gdy Major Food Group rozwija czerwony dywan już po raz trzeci na wydarzeniu „American Express Presents CARBONE BEACH”. To wydarzenie szybko stało się filarem luksusowego jedzenia i rozrywki podczas festiwalu F1 w Miami. Od 2 do 5 maja doświadcz wyjątkowego klubu kolacyjnego na piaskach, z indywidualnie przygotowanymi godzinami koktajlowymi, kolacjami na siedząco kuratorowanymi przez szanowanego szefa kuchni Mario Carbone, oraz widowiskową rozrywką z udziałem gwiazd. W poprzednich latach występowali tacy artyści jak Andrea Bocelli i Lauryn Hill, a wśród gości byli globalne gwiazdy i legendy sportu. Jest to niezrównane połączenie doskonałego jedzenia i spektakularnych występów.

Tydzien-Wyscigow-F1-w-Miami-1
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Sexy Fish Miami: Nocna Zabawa z Guy Gerber

Zanurz się w głębi nocnego życia Miami w Sexy Fish Miami w tym tygodniu wyścigowym. Miejscem, które warto odwiedzić 3 maja, jest „Sexy Fish After Dark Friday’s Race Edition”, gdzie międzynarodowo znany DJ Guy Gerber będzie grał od 22:00. Ciesz się nocnymi przekąskami, wykwintnymi koktajlami i elektryzującą atmosferą, co czyni to miejsce wyjątkowym punktem na mapie imprez wyścigowych.

Once Upon a Kitchen z Massimo Bottura

Doświadcz szczytu kulinarnego doskonałości na wydarzeniu Once Upon a Kitchen, które powraca do Miami 4 maja 2024 roku. Wydarzenie za bilet w cenie 2500 dolarów, organizowane przez GR8 Experience i W South Beach, zawiera współpracę między ikonicznymi szefami kuchni Massimo Botturą i Virgilio Martínezem. Ekskluzywny wieczór obejmuje godzinę koktajlową oraz sześciodaniową kolację w immersyjnej sali balowej W South Beach z zapierającymi dech w piersiach projekcjami wideo. Ograniczona liczba 120 gości oferuje wyjątkowe połączenie sztuki i gastronomii podczas obchodów Formuły 1.

Groot Hospitality X Alma Race Week Happy Hour w Casadonna

Świętuj weekend Grand Prix F1 w Miami w Casadonna podczas Happy Hour Groot Hospitality x Almave Race Week we współpracy z niealkoholowym niebieskim agawem Almave Lewisa Hamiltona. Casadonna oferuje bezpłatny happy hour z nowym koktajlem Donna d’Oro wykonanym z wyjątkowej mieszanki Almave Ambar, soku ananasowego i limonki, idealnie oddającym urok włoskiej riwiery. Nie przegap tego wyrafinowanego, bezalkoholowego pobytu w najnowszym gorącym punkcie Miami 1 maja od 18:00 do 20:00.

AOLI X GR1D CLUB

Zakończ swój tydzień wyścigów z przytupem na after party BAOLI X GR1D CLUB w niedzielę, 5 maja. Znane z żywiołowej energii i ekskluzywnego tłumu, to wydarzenie obiecuje wieczór z muzyką światowej klasy, pomysłowymi koktajlami i niezapomnianymi wspomnieniami. Wybierz spośród różnych opcji VIP, aby spędzić noc w stylu.

Share.