Najnowsze Plotki z Miami
113
7613

Miami, FL – W dzisiejszych czasach, gdzie każdy spacer z psem może stać się wydarzeniem medialnym godnym pierwszych stron gazet, Agata Rubik, żona niezwykle utalentowanego kompozytora Piotra Rubika, postanowiła zaskoczyć swoich obserwujących nietuzinkowym live’em prosto z dogparku. Przy okazji, pozwólcie, że zaznaczę, że nie jest to byle jaki park. Mówimy tu o miejscu, za którego stworzenie zapłacono, bagatela, 2 miliony dolarów. Oczywiście, tylko w Key Biscayne / Miami można spotkać takie perełki, gdzie każdy szczegół architektury krzyczy „prestiż”.

44 Metry Absurdu Polskich Tabloidów

Ale nie samym dogparkiem człowiek żyje! Widzowie, w swojej niewyczerpanej ciekawości, zaczęli drążyć temat nowego nabytku Rubików – apartamentu, który według najświeższych polskich plotek, miał być zamianą za ich luksusowy dom w Warszawie. Niech się święci prawda, jakież to było zaskoczenie dla Agaty, kiedy usłyszała, że mają mieszkać na 44 metrach kwadratowych. Kto by pomyślał, że metry mogą ginąć w drodze przez Atlantyk? W końcu to takie polskie, prawda? Wszystko się kurczy, nawet apartamenty.

Plotki Miami 44 Metry Absurdu w Słodkim Wydaniu Brownie - Agata Rubik Rozwiewa Wątpliwości na Live2
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Dom Rubików w Warszawie Stoi Jak Skala

Rubik, z gracją godną szachowej królowej, rozwiała wszystkie wątpliwości. Ich dom w Warszawie wciąż stoi dumnie, a apartament nad oceanem rozciąga się na imponujących 150 metrach kwadratowych. Cóż, wygląda na to, że w Polsce nie tylko metry mają tendencję do znikania. Przypomnijmy sobie choćby niedawną transakcję Orlenu, która z dziewięciu miliardów złotych magicznie zmniejszyła się do nieco ponad dwóch. Wszak w naszym kraju mamy niezwykły talent do zaniżania – czy to wartości firm, czy rozmiarów apartamentów.

Piękny Widok Na Ocean z 150 Metrowego Apartamentu

Jednak nie martwmy się o Rubików. Wydaje się, że są oni ponad te przyziemne sprawy, żyjąc w swoim światku luksusu i spokoju, gdzie jedyną burzą jest ta w szklance wody wywołana przez zaniepokojonych fanów na Instagramie. W końcu, kto by tam przejmował się metrami kwadratowymi, kiedy można delektować się widokiem oceanu z okna swojego apartamentu na Key Biscayne?

Wścibstwo ludzi jest policzalne na ekranie live

Live wydawał się być już na uroczystym zakończeniu, gdy nagle scenę – a raczej ekran – urozmaiciła córka Agaty Rubik, Ala, dołączając do transmisji. Wówczas liczba oglądających, jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, podskoczyła dwukrotnie. Widocznie, ciekawość ludzka nie zna granic, szczególnie gdy w grę wchodzi możliwość podglądania życia celebryckiej rodziny. A tutaj nagle – boom – prawdziwy live reality show!

Plotki Miami 44 Metry Absurdu w Słodkim Wydaniu Brownie - Agata Rubik Rozwiewa Wątpliwości na Live
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Mała Gwiazda Ala prosto z Key Biscayne

Ala, niczym mała gwiazda, poprosiła mamę o coś, co każde dziecko uwielbia: czy jej koleżanka może przyjść do nich, a do tego, czy mogą razem upiec brownie. Ach, te dziecięce prośby, które zawsze kończą się na tym, że rodzice muszą potem sprzątać chaos. I tu Agata, jak skała wśród fal, stanęła twardo na stanowisku: „Nie tym razem. Brownie nie będzie, bo dzisiaj już była sprzątaczką, i przynajmniej jeden dzień chcę mieć czysto w domu”.

Don’t Worry Be Happy!

No cóż, tak to jest, kiedy żyjesz w luksusowym Miami, a twoje największe zmartwienia kręcą się wokół decyzji, czy pozwolić dzieciom na pieczenie ciastka, które zagwarantuje im radość, ale jednocześnie zostawi po sobie kuchenną apokalipsę. Dobrze mieć takie „problemy”, prawda?

przeczytaj również: Agata Rubik, Wschód Słońca i Tajemniczy Gość! Czy To Jej Siostra?

Share.

214 komentarzy