Miami, FL – Agata Rubik, znana modelka, zdobywczynia tytułu Miss Dolnego Śląska w roku 2004 i żona cenionego kompozytora Piotra Rubika, swoimi postami przyciągnęła uwagę nie tylko do uroków nowego świata, w którym teraz mieszka z rodziną, ale także do postaci, która stała się przedmiotem licznych spekulacji.

Agata Rubik na pierwszym planie, a za nią tajemnicza postać! Kto to może być?

Na jednym z zdjęć opublikowanych na Instagramie Agaty Rubik, gdzie modelka podziwiała zachód słońca, towarzyszyła jej osoba wyglądająca na pierwszy rzut oka podobnie do niej. Wśród obserwatorów szybko rozgorzały spekulacje: czy tożsamość tajemniczego towarzysza to siostra Agaty? Z kolejnych stories na Instagramie Agaty Rubik wynikało, że tajemniczym gościem była jej mama, z którą Agata nie miała okazji spotkać się od prawie roku.

Agata Rubik, Wschód Słońca i Tajemniczy Gośc! Czy To Jej Siostra 3
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Agata Rubik, chcąc jak najlepiej wykorzystać czas pobytu swojej mamy w Miami, zorganizowała serię wycieczek, które miały na celu pokazanie uroków tego słonecznego miasta. Wspólnie odwiedziły m.in. South Beach oraz ulubioną piekarnię Agaty. Nie zabrakło również relaksu na plaży, a towarzystwo zapewniał im czworonożny przyjaciel rodziny Rubików – ich ukochany pies.

Gdzie mieszka Agata Rubik?

Od kilku miesięcy Agata i Piotr Rubik zdecydowali się na życie w Stanach Zjednoczonych, gdzie niedawno dokonali istotnego kroku – zakupili swój pierwszy apartament z widokiem na Ocean. To właśnie ten apartament, w którym już od pewnego czasu rezydowali, stał się ich własnością. Dla rodziny Rubików przeprowadzka i osiedlenie się na Key Biscayne, jednej z luksusowych wysp Miami, oznaczało znaczącą zmianę.

Z niecierpliwością będziemy śledzić dalsze przygody rodziny Rubików w słonecznym Miami, przekonani, że będą one źródłem wielu inspirujących historii.

Share.