Plotki Miami, FL – W majowej odsłonie Carnobe Beach, gdzie słońce, morze i piasek tworzą niepowtarzalną scenerię, odbędzie się kolejna edycja Carbone Beach wydarzenie, które zyskało miano jednej z najbardziej elitarnych imprez VIP na świecie, celebrującej Grand Prix Formuły 1.

Carbone Beach Miami Beach 7
Plotki Miami – David Beckham, Gabrielle Union & Dwyane Wade

Carbone Beach: Kwintesencja Ekskluzywności

Założyciel Major Food Group (MFG), Jeff Zalaznick, znany z nieprzeciętnej pasji do tworzenia wyjątkowych doświadczeń gastronomicznych, wprowadza nas w kulisy organizacji tego niezwykłego wydarzenia. Carbone Beach, od momentu swojego debiutu w 2022 roku, zachwyca swoją ekskluzywnością i dbałością o każdy detal, przyjmując jedynie 400 gości każdego wieczoru przy stawkach wejściowych sięgających 3000 dolarów za osobę.

Carbone Beach Miami Beach 8
Plotki Miami – Busta Rhymes & Mike Tyson

Jeff Zalaznick i Filozofia Wydarzenia

To wydarzenie jest dowodem na to, że nie ilość, ale jakość ma znaczenie. Zalaznick podkreśla, że priorytetem dla organizatorów jest zachowanie intymnej atmosfery, co sprawia, że uczestnicy czują się jak na prywatnej imprezie. Konsekwencja w dążeniu do perfekcji i niezmienność standardów sprawiają, że Carbone Beach jest wydarzeniem wysoce ekskluzywnym.

Carbone Beach Miami Beach 6
Plotki Miami – Spike Lee & Patrick Mahomes

Lista Gości i Niespodziewane Występy

Organizatorzy nie ujawniają, kto wystąpi podczas imprezy, jednak zapewnienia o „naprawdę wielkich nazwiskach” wśród niespodziewanych występów utrzymują napięcie i zainteresowanie.

Lista gości Carbone Beach to parada gwiazdod LeBrona Jamesa, przez Serenę i Venus Williams, po Davida Beckhama i Jeffa Bezosa. Mimo iż lista tego roku pozostaje tajemnicą, Organizatorzy stawiają na niezrównaną jakość rozrywki, co sprawia, że każda edycja jest jedyna w swoim rodzaju.

Carbone Beach Miami Beach 1
Plotki MIami – Carbone Beach

Bezpieczeństwo i ekskluzywność są na najwyższym poziomie, co jest gwarancją, że tylko zaproszeni goście będą mogli cieszyć się tą wyjątkową nocą na plaży Miami Beach. To sprawia, że Carbone Beach jest często porównywane do Fort Knoxu wśród imprez.

Carbone Beach Miami Beach 5
Jamie Foxx Karrueche Tran

Planowana na dni od 2 do 5 maja kolejna edycja Carbone Beach zapowiada się na niezapomniane wydarzenie, które ponownie zgromadzi miłośników luksusu i wyjątkowych doświadczeń. Rezerwacja miejsc i bilety są już dostępne, co jest zaproszeniem dla każdego, kto pragnie być częścią tej ekskluzywnej przygody na jednej z najpiękniejszych plaż świata. Carbone Beach to więcej niż impreza, to święto piękna, smaku i doskonałości, które pozostaje w pamięci na długo.

Share.

63 komentarze