Najnowsze Plotki z Miami
113
7613

Ponowne połączenie po dwóch dekadach Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Plotki Miami, Miami, FL – Jennifer Lopez i Ben Affleck stanowią najlepszy przykład powiedzenia, że stara miłość nie rdzewieje. Ich rozstanie sprzed 20 lat wciąż jednak wywołuje wiele niejasności. Piosenkarka wreszcie zdradziła powód, dla którego nie powiodło im się poprzednim razem.

Ponowny wybuch namiętności między Jennifer Lopez i Benem Affleckiem zelektryzował 2 lata temu światowe media. Zupełnie nic nie wskazywało na to, że eksnarzeczeni, którzy w 2003 r. podjęli decyzję o rozstaniu na 3 dni przed ślubem, będą jeszcze mieli przed sobą wspólną przyszłość. Po dwóch dekadach wreszcie udało im się zorganizować uroczystą ceremonię i doprowadzić ją do końca, dzięki czemu obecnie mogą siebie wzajemnie nazywać żoną i mężem.

Jennifer Lopez wróciła do Bena Afflecka po 20 latach. Ujawniła prawdziwy powód ich rozstania 1
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Spekulacje na temat kryzysu Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Tabloidy nieustannie wieszczą kryzysy w związku hollywoodzkiej pary. Z jednej strony zrzucają winę na trudny charakter i uciążliwy perfekcjonizm wokalistki, z drugiej zaś wciąż próbują przypisywać Benowi jego słabość do poprzedniej partnerki, Jennifer Garner. Pomimo tego na czerwonym dywanie cały czas widzimy ich uśmiechniętych i okazujących sobie czułe gesty.

Dokument ujawniający prawdziwe przyczyny

W katalogu serwisu Amazon Prime Video pojawił się dokument „The Greatest Love Story Never Told” przybliżający historię związku wykonawczyni hitu „Let’s Get Loud” i amerykańskiego gwiazdora. Widzowie filmu poznali rzeczywisty powód ich głośnego rozstania, do którego doszło 21 lat temu. Okazało się, że para nie wytrzymała presji, jakiej podlegali wskutek olbrzymiego zainteresowania medialnego.

„Przez te wszystkie lata było mi naprawdę ciężko. Czułam, że straciłam nie tylko miłość swojego życia, ale także najlepszego przyjaciela, jakiego kiedykolwiek miałam. Najtrudniejsze było to, że nie rozmawialiśmy ze sobą przez tyle lat” – wyznała w emocjonalnym tonie wokalistka.

51-latek powiedział z kolei, że spory wpływ na ich rozstanie wywołała nieustanna analiza ich życia prywatnego dokonywana na łamach kolorowych magazynów. Przyzwyczajona do błysku reflektorów J.Lo dodała, że jej ukochany czuł się bardzo niekomfortowo, kiedy fotoreporterzy nie odstępowali ich nawet na krok. Podkreśliła też, że dziś Ben Affleck wykazuje się znacznie większą wyrozumiałością wobec jej muzycznej kariery, której skutkiem jest bycie w centrum medialnego zainteresowania.

Jennifer Lopez wróciła do Bena Afflecka po 20 latach. Ujawniła prawdziwy powód ich rozstania 3
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Lekcje z przeszłości

W trakcie oglądania filmu dokumentalnego mogliśmy również dowiedzieć się, że ich rozstanie sprzed niemal dwóch dekad skłoniło małżonków do ważnych refleksji. Spędzone osobno lata i nieudane kolejne związki pozwoliły im zrozumieć, że są dla siebie stworzeni. „Byłam na ciebie zła przez długi czas, ale ten zawód miłosny skierował nas oboje na kurs, który pozwolił nam odkryć, że jesteśmy lepszymi ludźmi. Wszystko ci już wybaczyłam” – zadeklarowała Jennifer Lopez.

Share.

120 komentarzy