Miami, FL W najbliższą środę wieczorem, uczestnicy loterii Powerball będą mieli szansę aby zostać mialiarderem na Florydzie i zdobyć niewyobrażalną pulę nagród wynoszącą 1,09 miliarda dolarów. Szacunkowa wartość gotówkowa tej kwoty, przed opodatkowaniem, wynosi 527,3 miliona dolarów.

Powerball to okazja dla każdego, aby stać się miliarderem na Florydzie

Od Nowego Roku nikt nie trafił głównej nagrody w Powerball, co oznacza, że przez 38 kolejnych losowań nie znaleziono zwycięzcy głównej puli. Ta seria zbliża się do rekordowego wyniku 41 losowań bez wyłonienia zwycięzcy, który został ustanowiony dwukrotnie – w 2022 i 2021 roku.

Dzisiaj Jest Niepowtarzalna 2 Szansa, Aby Zostać Miliarderem na Florydzie- Każdy ma szansę
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Szanse na wygraną wynoszące 1 do 292,2 miliona, co czynią tę pulę wyjątkowo rzadką.

W sierpniu ubiegłego roku, jedyny zwycięski kupon został sprzedany w Neptune na Florydzie, dając wygraną w wysokości 1,6 miliarda dolarów – największą w historii Mega Millions i trzecią co do wielkości w historii loterii. W lutym 2023 roku, zwycięski los sprzedany w pobliżu Los Angeles przyniósł wygraną 2,04 miliarda dolarów w Powerball, co jest największą pulą w historii loterii. Losowania Powerball odbywają się w poniedziałki, środy i soboty wieczorem. Cena biletu wynosi dwa dolary.

Kto zostanie Miliarderem na Florydzie?

Każdy, kto decyduje się wziąć udział w tej loterii, marzy o zmianie swojego życia. Z tak ogromną pulą na horyzoncie, emocje wokół nadchodzącego losowania rosną. Uczestnicy i obserwatorzy z zainteresowaniem śledzą, czy ta środa przyniesie nowego miliardera, czy też seria losowań bez głównego zwycięzcy będzie kontynuowana, zwiększając jeszcze bardziej emocje wokół kolejnych losowań.

Share.