Lisa Hochstein, gwiazda programu Real Housewives of Miami, odniosła sądowe zwycięstwo w trwającej batalii rozwodowej z byłym mężem Lennym Hochsteinem. Sąd zdecydował w ubiegłym tygodniu, że Lenny, 56-letni chirurg plastyczny, będzie musiał płacić Lisie, 40-letniej celebrytce, 8000 dolarów miesięcznie tytułem tymczasowego wsparcia.

Lisa Hochstein wygrywa w sądzie z byłym mężem Lennym2
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

To jednak nie wszystko! Sędzia nakazał Lennemu „utrzymanie status quo” w kwestii finansowego wsparcia dla swojej byłej żony oraz ich dwojga dzieci: 7-letniego Logana i 3-letniej Elle. W rozstrzygnięciu sądowym zaznaczono, że Lenny ma także pokrywać koszty ubezpieczenia zdrowotnego dzieci, czesnego szkolnego, zajęć dodatkowych oraz obozów letnich. Co więcej, Lenny musi także uiścić 60 000 dolarów na pokrycie kosztów prawnych Lisy. Decyzja ta będzie obowiązywać do czasu osiągnięcia nowego porozumienia przez byłych małżonków lub do czasu wydania nowego rozkazu przez sąd.

Lisa i Lenny wzięli ślub w październiku 2009 roku, a o ich rozstaniu ogłosili w maju 2022 roku. Chociaż Lenny początkowo zaprzeczał tym doniesieniom, to już niedługo potem przyznał się do związku z modelką Kathariną Mazepa, z którą został zauważony na imprezie w Miami.

Lisa Hochstein wygrywa w sądzie z byłym mężem Lennym
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Podczas gdy Lisa oskarżała Lennego o finansowe odcięcie, chirurg plastyczny bronił się, twierdząc, że żądania wsparcia finansowego były „nadmiernie wygórowane” i zarzucał Lisie prowadzenie luksusowego trybu życia, w tym posiadanie Range Rovera oraz Rolls Royce’a.

To niewątpliwie gorący czas dla byłego małżeństwa Hochsteinów, który nadal wzbudza wiele emocji wśród fanów i obserwatorów ich życia. Czy sądowe rozstrzygnięcia przyniosą spokój w ich życiu rodzinnym? Czas pokaże!

Share.