The Messi Experience: Spełnienie Marzeń

Przybycie do Miami światowej gwiazdy futbolu, Lionela Messiego, nadal oddziałuje na południową Florydę. Teraz fani, którzy chcą dowiedzieć się więcej o życiu piłkarza, będą mieli okazję wyruszyć w „The Messi Experience: Spełnienie Marzeń” – multimedialną i immersyjną podróż do świata Argentyńczyka.

Wydarzenie rozpoczyna swoją światową trasę w Miami w czwartek, 25 kwietnia 2024 roku. Bilety będą dostępne przez ograniczony czas od środy do niedzieli.

Dziewięć tematycznych instalacji

Zgodnie z informacjami organizatorów i promotorów tego doświadczenia, jest to fascynująca przygoda poprzez dziewięć tematycznych instalacji, w których „każda z nich oferuje inną wizję świata Messiego”.

Instalacja uchwyci kluczowe momenty z jego życia, od początków w Rosario w Argentynie, gdzie można zwiedzić jego dziecięcy pokój, po zwycięstwo na Mistrzostwach Świata z Argentyną.

„Każdy moment jest starannie odtworzony, aby odwiedzający mogli go doświadczyć na własnej skórze.” Są to interaktywne przestrzenie, w których organizatorzy obiecują, że będziesz mógł trenować jak Messi na specjalnie dla niego zaprojektowanym boisku.

Messi Experience
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Selfie z Messim

Dla tych, którzy szukają jeszcze większej interakcji, można zrobić wirtualne selfie z Messim i porozmawiać z nim dzięki wykorzystaniu zaawansowanej sztucznej inteligencji. „Jestem zachwycony, że mogę być częścią tego projektu, który pozwala moim fanom odkrywać moją karierę, zarówno na boisku, jak i poza nim,” powiedział Leo Messi, według komunikatu prasowego udostępnionego przez promotorów wydarzenia.

Osiem interaktywnych i cyfrowych doświadczeń

Oto niektóre z dziewięciu interaktywnych i cyfrowych doświadczeń:

  • Świętowanie zwycięstwa w Pucharze Świata: Rozpoczyna się w autobusie z odkrytym dachem.
  • Dom dzieciństwa Messiego: Tutaj, odwiedzający będą mogli wejść do domu Messiego, w którym mieszkał w swoich pierwszych latach życia w mieście Rosario w Argentynie.
  • Podróż do Barcelony: Poczujesz moc Camp Nou, stadionu klubu FC Barcelona od jego inauguracji w 1957 roku i zobaczysz jasne światła miasta.
  • Jego triumfy i frustracje: W tej interaktywnej przestrzeni fani będą mogli doświadczyć początków kariery Messiego oraz frustracji, które towarzyszyły zwycięstwom w innych aspektach życia argentyńskiej gwiazdy.
Messi Experience
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Strefa interaktywna dla fanów

W tej strefie ludzie będą mogli sprawdzić swoje umiejętności z piłką, dowiedzieć się wskazówek i porad od Messiego. Niektórzy mogą zostać wybrani do udziału w Dream Teamie Messiego. Po wyborze do drużyny, kapitan Messi ożyje dzięki awatarowi stworzonemu przez Hyperreal i wygłosi inspirujące przemówienie w szatni.

Messi, jako żywa legenda, jest doskonałym przykładem tego, jak wszystkie pokolenia mogą pokonywać wyzwania i odnosić sukcesy,” powiedzieli współzałożyciele Primo Entertainment, Andres Naftali i David Rosenfeld. „To immersyjne doświadczenie multimedialne gwarantuje siedemdziesiąt pięć minut pełnych inspiracji, interaktywności i radości dla każdego, a co najważniejsze, niezapomnianych emocji.”

Messi Experience
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Informacje praktyczne

„The Messi Experience: Spełnienie Marzeń” rozpoczyna się w czwartek, 25 kwietnia 2024 roku, przez ograniczony czas w Hangar at Regatta Harbor w Coconut Grove. Cena biletów zaczyna się od 29,90 USD za dziecko i 35,90 USD za dorosłego. Wydarzenie jest otwarte dla publiczności od środy do niedzieli i trwa około 75 minut.

Share.