Dwaj mieszkańcy Miami aresztowani po nieudanej randce z aplikacji Grindr

Miami, FL – Jeśli myślicie, że przeczytaliście już wszystkie absurdalne historie z Miami, to jesteście w błędzie …

Dwóch mężczyzn miało randkę przez internet. Spotkali się na specjalnej aplikacji o nazwie Grindr. Chcieli zorganizować wspólnie zabawne spotkanie. Jednakże podczas randki coś poszło nie tak.

Według informacji policji, ofiara spotkała się z jednym z podejrzanych na Grindr i zgodziła się na trójkąt za 160 dolarów.

Jednak po rozpoczęciu trójkąta, Ludwing Duvan Ramirez rzekomo doświadczył zaburzeń erekcji, co doprowadziło do nagłego zakończenia kontaktu seksualnego.

To z kolei wywołało żądanie od jednego z uczestników zwrotu 80-dolarowego zadatku.

Nastąpiła kłótnia, a policja twierdzi, że Mora Martinez wyjął zabawkową broń i przyłożył ją do głowy ofiary, grożąc mu po hiszpańsku.

Mimo groźb ofiara odmówiła zwrotu pieniędzy i wyzwała Mora Martineza, by ją zastrzelił.

Sytuacja się zaostrzyła, gdy Mora Martinez i Ramirez obezwładnili ofiarę i wezwali policję, twierdząc, że padli ofiarą napadu rabunkowego w mieszkaniu.

Jednakże ofiara przedstawiła policji dowody, które przeciwstawiały się tezie o napadzie rabunkowym, w tym początkową rozmowę na Grindr i potwierdzenie transakcji Zelle jako dowód dokonanej płatności.

Ramirez został aresztowany i obecnie przebywa w Zakładzie Turner Guilford Knight z kaucją w wysokości 2000 dolarów oraz zatrzymaniem przez Służbę Imigracji i Celną.

Mora Martinez stoi przed tym samym 2000-dolarowym poręczeniem, ale bez zatrzymania przez służby imigracyjne.

Share.