Najnowsze Plotki z Miami
113
7618

Miami, FL W lutym David Beckham ujawnił, że jego żona Victoria Beckham doznała „czystego złamania” nogi po upadku podczas treningu. Projektantka mody, w wieku 49 lat, nosiła but ortopedyczny od czasu odniesienia urazu. W poniedziałek na Instagramie podzieliła się przemyślanym prezentem od Davida. Udostępniając wideo, na którym David, mający 48 lat, montuje skuter, Victoria wyjaśniła, że rower za 300 funtów, zwany KneeRover, ma pomóc w utrzymaniu jej nogi w górze podczas gojenia się.

Rower KneeRover – niezwykły prezent od Davida

„David kupił mi rower, żeby pomóc utrzymać moją nogę, która długo się goi, w górze,” powiedziała Victoria. „To nie jest zwykły rower,” przerwał David, dodając: „To KneeRover.”

Rower, wyposażony w miękką platformę przeznaczoną do opierania kolana, ma zniwelować potrzebę korzystania z kul lub obciążania nogi. Ponadto wyposażony jest w dzwonek i uchwyt na napoje.

„Jest dzwonek, gdy skręcam za róg,” mówiła Victoria. „Mogę rozpędzić się dość szybko, prawda kochanie?”

„Dzwonek dla piękności,” zażartował jej mąż, David.

David, noszący spodnie dresowe Celine i czarny T-shirt, jest widoczny na wideo, jak przygotowuje rower do użycia przez jego żonę.

Victoria Beckham - To Najlepszy Prezent, Jaki Kiedykolwiek Kupił Mi Mąż2
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Reakcje i żarty

Victoria, zachwycona swoim prezentem, udostępniła zdjęcie z napisem: „Akcesoria są nieograniczone. Pomyślcie, ile wina mogę zmieścić w tym koszyku.”

Na innym zdjęciu, na którym pozuje z pojazdem, ubrana w T-shirt, legginsy, jeden trener i but ortopedyczny, napisała: „Najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek kupił mi mąż!!!”

Victoria posunęła się nawet do porównania siebie do Madge z programu telewizyjnego Benidorm, znanej z pędzenia po kurorcie na swoim skuterze dla niepełnosprawnych. W zeszłym miesiącu ujawniła, że jej Walentynki zaczęły się źle, gdy upadła podczas domowego treningu.

Victoria Beckham - To Najlepszy Prezent, Jaki Kiedykolwiek Kupił Mi Mąż!
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Wspólne życie pełne wyzwań

Para, która udostępniła wiele zakochanych zdjęć na swoich stronach, prowadziła celebryckie hołdy walentynkowe w mediach społecznościowych.

David podzielił się aktualizacją na temat stanu zdrowia Victorii, ujawniając: „Okazuje się, że mały wypadek mojej żony na siłowni to czyste złamanie… :(„

David, mniej zaniepokojony urazem swojej żony, żartował z wielkości jej palca, pisząc: „Jak duży jest twój palec? Wow, nigdy wcześniej tego nie zauważyłem.”

Mimo żartów z Victorii, David również podzielił się serią zakochanych zdjęć ze swoją żoną, z którą są małżeństwem prawie 25 lat, świętując romantyczne święto.

Były piłkarz opisał Victorię jako „niesamowitą żonę, mamę i najlepszą przyjaciółkę”, co podkreśla ich wzajemne uczucia.

Share.