Ryan García, znany amerykański bokser, ponownie znalazł się w centrum uwagi, nie tylko ze względu na swoje osiągnięcia sportowe, ale również przez swoje kontrowersyjne życie prywatne. Kilka dni temu ogłosił swoje zaręczyny z aktorką porno, Savannah Bond, ale teraz został zauważony w Miami w towarzystwie dwóch popularnych modelek.

García, który niedawno zdobył 50 milionów dolarów po zwycięstwie nad Devinem Haneyem, wydaje się cieszyć pełnym życiem. Jego obecność w Miami stała się gorącym tematem, gdy paparazzi przyłapali go na randkach z gwiazdą TikTok, Grace Boor, która ma 3 miliony obserwujących na Instagramie. García i Boor zostali zauważeni, jak spacerują ramię w ramię po plaży, co z pewnością wzbudziło zainteresowanie fanów i mediów.

Kontrowersje wokół Garcíi nasiliły się, gdy opublikował, a następnie szybko usunął, wideo na Instagramie, na którym widać tajemniczą kobietę noszącą pierścionek zaręczynowy o wartości 1,5 miliona dolarów. W poście, który również zniknął z mediów społecznościowych, García napisał słowo „Miłość”, dodając do spekulacji na temat jego życia osobistego.

Ryan García wydaje się być podekscytowany swoją przyszłością, zarówno w ringu, jak i poza nim.

Po zaręczynach z Savannah Bond, w emocjonalnym wywiadzie wyznał: „Powiedziała tak! Jestem bardzo szczęśliwy i zmotywowany, aby teraz przystąpić do walki. Pospiesz się! Jest moją żoną lub przyszłą żoną, ale jestem bardzo szczęśliwy”. Jego entuzjazm i otwartość w kwestiach prywatnych kontynuują budowanie jego obrazu jako postaci, która równie dobrze radzi sobie z przeciwnościami poza ringiem, jak i w jego wnętrzu.

Czy kontrowersje wpłyną na jego karierę sportową czy też dodadzą tylko więcej blasku do jego gwiazdy? Czas pokaże, jak Ryan García zbalansuje swoje życie osobiste z wymaganiami będącymi na światowym poziomie sportowca.

Share.