Najnowsze Plotki z Miami
113
7615

Poranna gimnastyka z widokiem na ocean czy wykwintna kolacja o zachodzie słońca, oczywiście przy kojącym dźwięku fal… Tak właśnie wygląda życie kochającej luksus Anety Glam-Kurp, która nowoczesny jacht traktuje jak swój drugi dom. Zobacz, czym charakteryzuje się znakomity katamaran Magnet M48.

Aneta Glam Captain Magnet Yacht
Aneta Glam – Magnet

 Jak na prawdziwą “Żonę Miami” przystało, Aneta Glam-Kurp mieszka w wielkiej, luksusowej willi nad oceanem w ekskluzywnej dzielnicy Miami. Czego można chcieć więcej? Okazuje się jednak, że przestronny dom nie jest jej ulubionym miejscem do odpoczynku.

Yacht Anety Glam Żony Miami
Aneta Glam Super Yacht Magnet (źródło: JS Miami Media)

Jak widzowie reality show zdążyli już zauważyć, Aneta i jej partner George większość czasu wolą spędzać na swoim prywatnym jachcie, który pojawia się niemalże w każdym odcinku programu. To tam Aneta trzyma połowę swojej ekstrawaganckiej szafy.

Yacht Anety Glam Żony Miami
Aneta Glam i George Wallner Super Yacht Magnet (źródło: JS Miami Media)

Mierząca 48 metrów długości “łódeczka” o nazwie Magnet jest pierwszym największym superjachtem zbudowanym przez firmę Metal Shark Boats. Magnet wyróżnia się wyjątkowym wyglądem, pięknym, rzeźbionym profilem i imponującą sylwetką. W połączeniu z niesamowitą prędkością, zasięgiem oraz zwinnością przy każdym zakręcie, katamaran M48 robi obłędny efekt. Wysokowydajny kadłub zapewnia między innymi prawie dwukrotnie większy zasięg niż tradycyjny jacht jednokadłubowy o porównywalnych rozmiarach.

Aneta Glam Super Yacht Magnet (źródło: JS Miami Media)

Ten trzypokładowy katamaran wykonany z aluminium jest całkowicie sprawnym i wytrzymałym statkiem oceanicznym przeznaczonym do eksploracji w najlepszym stylu. Zapewnia samowystarczalność i niezależność przez kilka miesięcy, a także wyjątkowy komfort dzięki luksusowemu wykończeniu. Eleganckie i nowoczesne wnętrze jachtu nadaje mu charakter wysokiej klasy apartamentu. Panoramiczne okna i gustowne, jasne wykończenie otaczają pasażerów przestronnym terenem zapewniając jednocześnie niezrównany widok.

Yacht Anety Glam Żony Miami
Aneta Glam Super Yacht Magnet (źródło: JS Miami Media)

Rozległy taras z dużymi, wygodnymi miejscami do siedzenia i leżakami jest za to idealny do różnego rodzaju rozrywki i zapewnia wspaniałe widoki ze wzniosłej elewacji. W tej pięciogwiazdkowej wygodzie można przepłynąć z Nowego Jorku do Miami w mniej niż 48 godzin. Producent statku, czyli firma Metal Shark Boats jest wiodącym projektantem oraz konstruktorem łodzi i statków dla wojska, organów ścigania, ratownictwa pożarowego, a także szerokiego spektrum zastosowań komercyjnych. Magnet jest jedną z prawdziwych perełek stworzonych przez amerykańską firmę. Kto by nie chciał popłynąć na taki rejs?

Aneta Glam Super Yacht Magnet (źródło: JS Miami Media)

         Choć posiadanie własnego jachtu nie jest w Miami niczym nadzwyczajnym, to trzeba przyznać, że luksusowy jacht George’a i Anety od Metal Shark Boats robi niemałe wrażenie. W jednym z odcinków programu “Żony Miami” para zachwycała się widokami Nowego Jorku z pokładu jachtu. Jak wynikało z relacji na Instagramie Anety, na jachcie popłynęli również na romantyczne wakacje na wyspie St. Barths na Morzu Karaibskim. Poza większymi rejsami także spędzają na nim większość wolnego czasu. Nic w tym dziwnego, skoro swoimi rozmiarami jacht jest bardziej atrakcyjny niż niejeden apartament. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że wspaniały katamaran w rękach tej dwójki ani przez chwilę się nie marnuje.

Aneta Glam Super Yacht Magnet

Share.

116 komentarzy