198
7490

Miami, Fl — W najnowszym rozdziale telenoweli życia towarzyskiego, który przynosi więcej zwrotów akcji niż średni odcinek „Dynastii”, trzy spektakularne „Żony Miami” odnowiły swoje dawne przyjaźnie w najbardziej stylowym miejscu na Florydzie. Ela Pruszyńska, znana z nieustannego dokumentowania swojego życia na Instagramie, wrzuciła zdjęcie, które z pewnością wywołało więcej zamieszania niż wyprzedaż w butiku Versace.

Żony Miami Znowu Razem! Elita Spotkań W Ekskluzywnym Stylu
Żony Miami – Sylwia Graff, Ela Pruszyńska, Karolina Antoniades source:instagram/ela.pruszynska

Gwiazdorskie Spotkanie w Słońcu

Pruszyńska, znana z zamiłowania do luksusu i blichtru, zorganizowała spotkanie z Karoliną Antoniades oraz Sylwią Graff w słynnym Hotelu Faena. To miejsce, znane z tego, że przyciąga śmietankę towarzyską Miami, okazało się idealną scenerią dla naszych bohaterek. Karolina Antoniades, która rzuciła słoneczne Miami dla mglistego Londynu, przybyła wprost z Wielkiej Brytanii, by dołączyć do swoich przyjaciółek. Sylwia Graff, z kolei, zawsze gotowa na każdą okazję do celebrowania, nie mogła przepuścić takiej okazji.

Żony Miami Znowu Razem! Elita Spotkań W Ekskluzywnym Stylu
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Styl, Szampan i Selfie

Jak na prawdziwe „Żony Miami” przystało, nie zabrakło luksusowych akcentów. Od szampana po delikatne przekąski, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ela, Karolina i Sylwia udowodniły, że nawet po latach, ich styl nie tylko się nie zestarzał, ale wręcz zyskał na blasku. Zdjęcie z tego spotkania, jak donoszą nieoficjalne źródła, już zdążyło obiec kółko wśród innych członkiń elity Miami, wywołując niemałe zazdrości.

Żony Miami Znowu Razem! Elita Spotkań W Ekskluzywnym Stylu
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Ale gdzie reszta ekipy?

Jednak nie wszystko poszło tak gładko, jakby się mogło wydawać. Fani z pewnością zauważyli nieobecność Anety Glam oraz Ewy Samej. Czyżby nad słonecznym Miami zawisły ciemne chmury dramy, które skutecznie oddzieliły nasze bohaterki? Czy nieobecność tych dwóch znaczących postaci z „Żon Miami” ma swoje głębsze przyczyny? Zagadka ta z pewnością będzie dawała do myślenia fanom aż do kolejnego spotkania, które, jak mamy nadzieję, niebawem się wydarzy.

Czy wisi w powietrzu jakaś drama, o której jeszcze nie wiemy? Czy Aneta i Ewa postanowiły na stałe skreślić Elę, Karolinę i Sylwię z listy swoich przyjaciół? Te pytania pozostają na razie bez odpowiedzi, ale jedno jest pewne – „Żony Miami” nigdy nie przestają nas zaskakiwać!

Share.

198 komentarzy