Wielka ława przysięgłych w Nowym Meksyku postawiła zarzuty Alecowi Baldwinowi za nieumyślne spowodowanie śmierci operatorki Halyny Hutchins w 2021 roku. Aktorowi, mającemu 65 lat, grozi teraz do 18 miesięcy pozbawienia wolności.

Tragiczne wydarzenia miały miejsce podczas pracy nad filmem w Santa Fe, kiedy Baldwin przypadkowo oddał strzał z broni palnej, raniąc śmiertelnie Hutchins. Oskarżenia wobec aktora budzą wiele emocji w branży filmowej i wśród jego fanów.

To nie pierwszy raz, kiedy Baldwin znalazł się w centrum kontrowersji. Jego wcześniejsze zachowania oraz okoliczności tragicznego incydentu są szeroko komentowane w mediach społecznościowych, gdzie fani wyrażają swoje zdanie na ten temat.

Sytuacja ta rzuciła cień na świat Hollywood, a dalszy rozwój wydarzeń i decyzje sądu będą śledzone przez miliony osób na całym świecie.

Miami Celebrity News śledzi rozwój sytuacji i dostarcza najnowsze informacje z pierwszej ręki, abyście zawsze byli na bieżąco z najgorętszymi plotkami ze świata showbiznesu.

Share.

Comments are closed.