Najnowsze Plotki z Miami
113
7613

Miami, FL – Impreza już się odbyła, a emocje wciąż nie opadły. 14. doroczna Gala Hearts & Stars zorganizowana przez Fundację Little Lighthouse (LLF) przeszła do historii jako wydarzenie, które ponownie udowodniło, iż jest nieodłącznym elementem kulturalnego krajobrazu Florydy Południowej. Tegoroczna gala, która odbyła się w sobotę, 16 marca, w Miami Design District’s Jungle Plaza, zgromadziła znakomite towarzystwo, a całość dochodu z imprezy wesprze misję LLF w pomocy dzieciom i rodzinom na Florydzie Południowej, borykającym się z trudnościami edukacyjnymi, finansowymi i medycznymi.

Wydarzenie to, prowadzone przez znakomitą Jenise Fernandez, sześciokrotną laureatkę nagrody Emmy, uświetnił swym występem ceniony artysta, autor tekstów, producent oraz aktor Busta Rhymes. Jego energetyczne show na żywo, w połączeniu z elektryzującą muzyką DJ-a z Ibizy, Jordiego Ruza, zachęcało gości do tańca do białego rana. Odzwierciedlając tematykę Tokio, gala oferowała kulinarną ucztę z najlepszych restauracji i kateringów z południowej Florydy, w tym Kissaki, Pubbelly Sushi, Suviche i inne, co w połączeniu z ekstrawagancką produkcją zapewniło niezapomniane wrażenia.

Busta-Rhymes-22-rozgrzewa-Elite-w-Miami-Odbyla-sie-14-Gala-Hearts-Stars
Busta Rhymes 14. doroczna Gala Hearts & Stars zorganizowana przez Fundację Little Lighthouse (LLF)

Wieczór uświetniły także specjalne atrakcje, takie jak aktywacja gier wideo, Samurai Lounge, pokazy driftingowych samochodów, cicha aukcja przedmiotów od „Whip Fundraising” oraz aukcja na żywo, w tym doświadczenie Zero-G, które zostało sprzedane za 40 000 dolarów, oraz pakiet jachtowy od Regal Yachts. Strefa VIP oferował stację z dwoma kilogramami kawioru Calvisius, sponsorowaną przez Tita Italian.

Podczas wydarzenia LLF wręczyła swoją nagrodę Shining Light Award CEO i założycielowi Genesis10, Harley’owi Lipmanowi, oraz uhonorowała Aarona Lucusa tytułem Wolontariusza Roku.

Bilety i stoły VIP były dostępne do zakupu przez stronę internetową www.HeartsAndStarsGala.com. Stoły VIP oferowały klubowe miejsca siedzące dla 10 osób z nieograniczonym serwisem butelkowym. Bilety General Admission rozpoczynały się od darowizny w wysokości 250 dolarów za osobę, z możliwością uzyskania dostępu VIP za 750 dolarów za osobę.

Share.