Plotki Miami, FL – plotki donoszą o potencjalnym, sensacyjnym przejściu brazylijskiej gwiazdy futbolu, Neymara, do amerykańskiej Major League Soccer (MLS). Według doniesień, 32-letni skrzydłowy, obecnie związany kontraktem z klubem Al-Hilal FC z Arabii Saudyjskiej, rozważa kontynuację kariery w Stanach Zjednoczonych, by przygotować się do nadchodzącego mundialu w 2026 roku.

Przyjacielskie Wskazówki Neymara

Neymar, który rozmawiał z mediami podczas Grand Prix Formuły 1 w Bahrajnie, nie krył swoich sympatii do Leo Messiego, z którym wcześniej dzielił szatnię w FC Barcelona. „Mam nadzieję, że jeszcze razem zagramy. Leo jest wspaniałą osobą. Wierzę, że będzie szczęśliwy w Miami. Jeśli on będzie, ja też będę,” przyznał Neymar, sugerując możliwość dołączenia do Interu Miami, klubu, z którym od dawna wiązane są przyszłościowe plany Messiego.

Oczekiwanie na Powrót do Zdrowia

Zanim jednak dojdzie do jakichkolwiek rozmów transferowych, Neymar musi skupić się na powrocie do zdrowia. Jego ostatni sezon został przerwany z powodu poważnej kontuzji lewego kolana, która wymagała dziewięciomiesięcznej rehabilitacji. „Oczekujemy, że będzie gotowy na powrót na początku sezonu 2024/25 w Europie, czyli w sierpniu tego roku,” stwierdził lekarz reprezentacji Brazylii, Rodrigo Lasmar, podkreślając potrzebę cierpliwości w oczekiwaniu na pełną sprawność Neymara.

Zmieszane Reakcje

Doniesienia o potencjalnym transferze wywołały mieszane reakcje wśród fanów futbolu. Niektórzy, zwłaszcza w Brazylii, z niepokojem przyjęli nowinę, żartując, że Neymar może skończyć jako „sprzedawca popcornu”. Mimo to, perspektywa ponownego połączenia Neymara z Messim na boisku wzbudza ekscytację i jest postrzegana jako wielka okazja dla amerykańskiej piłki nożnej.

Share.

93 komentarze