Najnowsze Plotki z Miami
113
7617
88
4610

Miami FL, – W słończonym Miami, gdzie rytm miasta bije w takt gorących hitów i nieustającej zabawy, Lucca Savi, brazylijski prodigium muzyczne, postanowił zaskoczyć swoich fanów i przypadkowych przechodniów niecodziennym występem. Na tle błękitu nieba i lśniących fasad, DJ Lucca Savi stanął na tylnym siedzeniu niebieskiego kabrioletu, przyciągając wzrok wszystkich wokół swoją niekonwencjonalną sceną – z wysuwanymi głośnikami i zaawansowaną konsolą DJ-ską przed sobą. Jego improwizowany set muzyczny, rozbrzmiewający wśród ulic Miami, nie tylko przyciągnął sympatię kierowców i przechodniów, ale stał się również viralem, którego nikt się nie spodziewał.

Takie Rzeczy Tylko w Miami!

Filmik z tej niezapomnianej akcji zaczął szybko zdobywać popularność w internecie, zyskując co godzinę aż 100 000 nowych odsłon. Lucca Savi, zaskoczony lawinowym rozprzestrzenianiem się swojego wideo, nie krył dumy i radości. Od początkowej liczby 400 000 odsłon, liczba ta rosła w niewiarygodnym tempie, przekraczając kolejne setki tysięcy, za co DJ nieustannie dziękował swoim fanom, wrzucając nowe story z podziękowaniami za każdy kolejny milion.

Plotki Miami Dj Lucca Savi gra po ulicach Miami 2
DJ Lucca Savi

Kim Jest Lucca Savi?

Ale kim jest ten muzyczny rewolucjonista, który z dnia na dzień podbija serca i uszy mieszkańców i gości Miami? Lucca Savi to nie tylko DJ, ale także producent muzyczny i twórca beatów, który swoją karierę rozpoczął w 2009 roku. Pochodzący z Brazylii, w duecie rapowym 13ML, od początku kariery dążył do łączenia różnorodnych brzmień – od hip-hopu, przez wpływy baile funk, aż po R&B. Jego muzyczna pasja i chęć promowania kultury brazylijskiej za oceanem skłoniły go do przeprowadzki do Miami w 2015 roku, gdzie jego kariera nabrała międzynarodowego rozgłosu.

Twórca hitu „Dancin In Mandela” i laureat tytułu „Best of Brazil in the USA” w 2022 roku za najlepsze show i rozrywkę, Lucca Savi to artysta, który na scenie muzycznej Florydy wyróżnia się nie tylko unikalnym połączeniem gatunków, ale i żywiołowością, z jaką oddaje się swojej pasji. Łącząc w swoich setach najlepsze elementy Top 40, baile funk, muzyki latynoskiej i hip-hopu z nutą EDM i afrobeats, sprawia, że każdy jego występ to niezapomniane przeżycie dla publiczności.

Share.

88 komentarzy