W świecie pełnym blasku fleszy i nieustającej gonitwy za nowymi talentami, trudno uwierzyć, że pewne historie mają swój początek długo przed erą mediów społecznościowych i cyfrowej rewolucji. Marcin Tyszka, znany fotograf i osobowość telewizyjna, właśnie przypomniał swoim obserwatorom, jak małe jest showbiznesowe środowisko i jak niespodziewanie mogą krzyżować się losy jego bohaterów.

Plotki Miami Marcin Tyszka David Wolinski Aneta Glam

W swoim najnowszym wpisie na Instagramie, Marcin Tyszka opublikował zdjęcie, które wywołało prawdziwą sensację wśród fanów. Fotografia, datowana na rok 2008, przedstawia Tyszkę w towarzystwie Dawida Wolińskiego, znanego projektanta mody, oraz Anety Glam, która zyskała szeroką popularność dzięki programowi „Żony Miami”. Zdjęcie zrobione w słonecznym St Tropez pokazuje trio bez filtrów i retuszu, w naturalnych pozach, co jest prawdziwą rzadkością w dzisiejszych czasach.

W opisie do zdjęcia Marcin Tyszka zastanawia się humorystycznie: „1 czy 2? Słonecznie czy drapieżnie? Wraz z @dawid_wolinski_private zawsze mieliśmy nosa do odkrywania talentów 🤩 rok 2008 St Tropez z @anetaglam bez filtrów bez retuszu -;) lubicie moje wspominki… chyba czas wydać książkę”.

Plotki Miami 1 Marcin Tyszka David Wolinski Aneta Glam Plotki Miami
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Aneta Glam, wzruszona i zaskoczona odkryciem, odpowiedziała pod postem: „O Jezu, jaka pamiątka!!! 😍 ja nie mam żadnych zdjęć z tamtych czasów, dopiero teraz to.. fajnie powspominać 🥰🥰🥰”.

Plotki Miami 2 Marcin Tyszka David Wolinski Aneta Glam
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Wśród licznych komentarzy pod postem Marcina Tyszki, fani nie kryli swojego entuzjazmu i zaskoczenia odkryciem tej mało znanej historii. Jeden z obserwatorów wyraził swoje zdumienie, pytając z przymrużeniem oka: „po 16 lat mieliście?”. Inny fan, doceniając poczucie humoru i styl Tyszki, napisał: „Dzień dobry 😊 lubię Pana profil i poczucie humoru 😊 książka będzie hitem 💪 i świetnym materiałem na film 🙃😉 pozdrawiam słonecznie 🙃”. Kolejny komentarz podkreślał nietuzinkowe znajomości, jakie Tyszka ma w świecie mody i show-biznesu: „Zaskakujące znajomości”. Nie zabrakło również bardziej żartobliwych uwag, z których jedna brzmiała: „Słodziaki!! 🔥 Mieliście akurat oczy na wysokości atutów tej Pani 🤣😜🙊”, co dowodzi, że fani z dużą dozą humoru podchodzą do wspomnień swoich idoli.

przeczytaj również: Aneta Glam

Komentarze te pokazują, jak bardzo publiczność ceni sobie autentyczność i osobiste historie, które gwiazdy dzielą się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Share.

115 komentarzy