Niespodziewane Aresztowanie

We wtorek Stefanie Cohen Magarici, 32-letnia profesjonalna sportsmenka i influencerka fitnessowa z Miami, znana jako Stefi Cohen, została aresztowana. Cohen, która ma ponad milion obserwujących na Instagramie i jest znana jako zawodowa bokserka oraz siłaczka, stanęła przed zarzutami cyberprzemocy seksualnej i stawiania oporu podczas aresztowania.

Hakerska Intryga

Według raportu z aresztowania, incydent miał miejsce 15 listopada 2023 roku, kiedy to były chłopak Cohen oraz pewna kobieta zgłosili się na posterunek policji w Miami-Dade. Oskarżyli Cohen o włamanie się do laptopa mężczyzny, poprzez odgadnięcie „popularnych haseł” i uzyskanie dostępu do jego konta iCloud, skąd pobrała kompromitujące zdjęcia kobiety. Te zdjęcia następnie rozpowszechniła w różnych czatach grupowych.

Kobieta wymieniona w raporcie stwierdziła, że Cohen poinformowała ją o przecieku zdjęć, rzekomo przyznając się do tego, że zrobiła to z zamiarem „zdemaskowania i upokorzenia” jej.

Zmiana Relacji

16 kwietnia tego roku, rzekoma ofiara oraz były chłopak Cohen ponownie odwiedzili posterunek policji w celu dostarczenia dodatkowych informacji. Według ich relacji, Cohen dowiedziała się o ich związku 22 marca 2022 roku. To właśnie po tym odkryciu, oskarżeni twierdzą, że Cohen zaczęła włamywać się do laptopa swojego byłego chłopaka i rozpowszechniać nagie zdjęcia kobiety w Internecie.

Zdjęcia, jak wyjaśnili, miały być prywatne i udostępniane wyłącznie między sobą. Cohen miała je upublicznić „złośliwie i z zamiarem wywołania emocjonalnego cierpienia”, jak stwierdzono w raporcie.

miami stefi cohen
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Aresztowanie w Miami

We wtorek, policja z Miami-Dade odnalazła Cohen spacerującą wzdłuż Loquat Avenue, w dzielnicy Coconut Grove w Miami. Próbowali do niej podejść, tłumacząc, że jest aresztowana i musi udać się z nimi na posterunek. Jednakże, Cohen nie współpracowała i zaczęła szybko oddalać się od funkcjonariusza, mówiąc, że idzie do domu i zamierza zadzwonić do swojego obecnego chłopaka, aby mógł odebrać jej psa, jak wynika z raportu z aresztowania.

Cohen kontynuowała ignorowanie poleceń funkcjonariusza i fizycznie opierała się aresztowaniu. W pewnym momencie próbowała podciąć nogi funkcjonariuszowi będąc w kajdankach, a nawet uszkodziła mechanizm zamykający w radiowozie, do którego została później wsadzona, jak wynika z raportu.

Obrona w Mediach Społecznościowych

Influencerka została zwolniona z więzienia hrabstwa w środę. Później tego samego dnia, Cohen zabrała głos na Instagramie, broniąc się i twierdząc, że oskarżenia pochodzą od „mściwego” byłego chłopaka.

„Każdy może być fałszywie oskarżony o przestępstwo i aresztowany. To tylko zarzuty od mściwego byłego chłopaka.

Śledźcie dalszy rozwój wydarzeń!” napisała Cohen na Instagramie.

Share.