W świecie, gdzie celebryci często stają przed trudnym wyborem między osobistym szczęściem a zawodowymi obowiązkami, Aneta Glam udowodniła, że dla niej na pierwszym miejscu jest rodzina – nawet ta najmniejsza i najbardziej futrzasta. Mimo zaplanowanego wystąpienia na 51. International Polonaise Ball 2024 w Miami Beach, Aneta w ostatniej chwili musiała podjąć decyzję o rezygnacji z udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Przyczyną była nieprzewidziana sytuacja osobista: zaginięcie jednego z jej ukochanych kotów.

Aneta Glam stracila kotka Plotki Miami
Plotki Miami — https://plotkimiami.com

Od pięciu dekad, przełom stycznia i lutego w Miami nieodłącznie wiąże się z Międzynarodowym Balem Polonaise, wydarzeniem pełnym tradycji i prestiżu, organizowanym przez Amerykański Instytut Kultury Polskiej w Miami. Tegoroczna 51. edycja balu, która odbyła się pod hasłem „International Polonaise Ball in Miami will celebrate the centuries of friendship between Poland & Ireland”, była hołdem dla wieków przyjaźni między Polską a Irlandią.

3 lutego elegancka sala bankietowa hotelu Eden Roc, położonego nad brzegiem Atlantyku, rozświetliła się blaskiem uroczystości. Jednakże, na wydarzeniu zauważalna była nieobecność Anety Glam – gwiazdy znanej z promowania zdrowego trybu życia, która zyskała popularność dzięki takim produkcjom jak film Netflix „Miami Bici”, reality show „Żony Miami” i „Królowa przetrwania”. Jej zaangażowanie w sprawy rodzinne i decyzja o poszukiwaniach zaginionego kota spotkały się z ciepłym przyjęciem, a także wsparciem jej fanów i organizatorów balu.

Postawa Anety, która zamiast zabłysnąć na parkiecie, wybrała nocne poszukiwania swojego czworonożnego przyjaciela, pokazuje, że w świecie, gdzie często liczy się tylko rozgłos, są jeszcze osoby, dla których liczą się prawdziwe, serdeczne wartości. Wybór Anety Glam jest odzwierciedleniem tego, co w kulturze polskiej cenimy najbardziej – gościnność i troskę o najbliższych, niezależnie od tego, czy chodzi o ludzi, czy o naszych mniejszych braci.

Share.

112 komentarzy